Vítám tě,čaroději :-). Snad jsem tě nevyrušila z hlubokých myšlenek, já vím, je-li zdvořilost,brání to říct! :) (Lunna Lovegood/Lenka Láskorádová) Mimochodem tady najdeš spoustu příběhů ohledně Severuse Snapea, protože ho zoufale miluji,ale to víte,že vím,že tragicky umřel,díky Nagginymu! Velmi mne mrzí,že je mrtev,ale i tak na něj budu vzpomínat, jako na toho nejlepšího učitele Obrany Proti Černé Magii a pro Harryho Nitrobranu ;-). S láskou vaše adminka blogu CORDELIE MOSQUITOVÁ SNAPEOVÁ

Zamilovaný Severus 4

6. srpna 2011 v 23:52 | Cordelie Snapeová |  ♥ Severus Snape♥
Mgid:uma:video:mtv_large

Zakázaná Láska/4.část

ZOUFALOST

Nazítří
Ráno jsem vstala s velkou tíhou u srdce. Chyběl mi Severus, můj milovaný, nejdrahší! Nevydržela jsem to, nazula jsem si pantofle a utíkala jsem do Sklepení. Když jsem otevřela dveře od jeho pracovny, uviděla jsem,že se někam chystal,protože stál taktéž u dveří. "Severusi?Můj milovaný, velmi jste mi chyběl. Nemohal jsem to bez vás vydržet. Prosím,přijměte mou omluvu!" Toužebně se na mě zadíval. "Moje milovaná, právě jsem šel pro vás, také to bez vás nemohu vydržet! Už jsem myslel,že se dnes neuvidíme! Bože,tolik jste mi chyběla, honem, pojďte ke mě." Přitáhl si mě k sobě a zavřel za mnou dveře. "Ach Severusi. Vy jste úžasný!" Objala jsem ho, políbili jsme se a oba dva jsme se zase začali loučit. Bylo mi tak smutno! Nemohla jsem z toho vůbec dýchat. "Je mi líto,že se neustále v poslední době jen loučíme! Ale tuto soutěž musíme vyhrát, nazítří se nebudeme výdat, slibujete, můj milý Severusi? Já slibuji, budeme se vidět jen na naší společné hodině. Budu se na vás velmi,velmi těšit."
Zamračil se. "Mě se to také nelíbí,Cordelie,ale co se dá dělat. Už se těším na naší hodinu,která vskutku proběhne jako němá. Neznáme se, osobně, dobrá? Dobrá. Velmi mne to,velmi mrzí, moje milá,ale ano. Slibuji !Prosím, vyspěte se dobře. Děkuji vám, že jste, Cordelie. Mějte se, má drahá." Políbil mne.
"Děkuji, Miluji Vás." Řekla jsem.
"Miluji Vás." Řekl.
A společně jsme odešli každý na druhou stranu.

Nazítří
Ráno proběhlo v celku dobře. Ba ne, byla jsem mrzutá a velmi smutná. Chyběl mi velmi Severus,ale naštěstí jsem měla první hodinu Obranu Proti Černé Magii. Velmi jsem se těšila, ta noc, kterou celou prospíme mi přijde jako velmi dlouhá doba,co se se Severusem nebudu možnost shledat! Bylo mi špatně z toho,že jsem nemohla uvidět jeho tvář a skočit mu do náruče. Objat ho a políbit. Bylo to tak strašné!
Před hodinou jsem se nervózně krčila na lavičce, před učebnou.
Ke mě si sednul Harry Potter, no vážně. "Ehh. Cordelie? Chtěl bych se tě zeptat na pár věcí, ohledně Snapea!"
Podívala jsem se na něj. "Proč bych se ti měla svěřovat se svými tajemstvými ? Co ti je do toho, nezlob se,Harry. Ne, nezodpovím ti žádné otázky." A naštvaně jsem vkročila do třídy. "S..Severusi?" Uvnitř,ale nebylo ani nohy..
Opakovala jsem: "Severusi?"
Nic, odešla jsem z učebny.
Zhluboka jsem se nadechla. Snad když spatřím jeho tvář, nevpadnu mu do náručí, jak mám zvykem dáno!
Velmi mi chybí, nejspíš jsem na něm závyslá, ale to už nenapravím. Zazvonilo na hodinu. Dovnitř se vburácely všechny děti a nervózně si vybíraly místa k sezení. Obydlela jsem si místečko u konce,abych mohla nenápadně a zamilovaně zírat na Severuse. Z malého kabinetu vyšel Severus. "Posaďte se." Řekl přísně. Sedla jsem si a schovala jsem svůj zamilovaný pohled do otevřené knihy. Snad si mne nevšmine naprosto nikdo. Severusovi chvíli trvalo,než si mě vyhledal, ale když si mne všimnul, jak se krčím pod knihou, podezíravě se usmíval. Když mi zahleděl do očí, nahrnuly se mi do očí slzy a nedokázala jsem se toho jen tak zbavit. Najednou jsem uslyšela svoje jméno. Můj drahý Severus mě vyvolal k tabuli. Toužebně se na mě zadíval,ale dokázal svoje touhy zkrotit. "Napište ochraná kouzla, slečno Cordelie."
A zadíval se mi do očí. Do ruky mi vnutil nechutně bílou křídu. Při získání křídy jsem se dotkla Severuse, vypadalo to, že si užíval každý můj dotek, taktéž jsem na tom byla i já.
"Expecto Patronu..." Zamyslela jsem se, až mi náhle spadla křída na zem. Současně jsme se se Severusem skrčili pro spadlou křídu a opět jsme se dotkli. "Já jen.." Řekl Severus třaslavým hlasem. "Jistě." Ujistila jsem ho, naštěstí jsme to chápali jen my dva. Ale já láskou k němu jsem to bohužel dlouho nevydržela. "Milu.." Náhle mě přerušil Severus,když si uvědomil, že jsem se mohla přeříct. Můj statečný Severus vše v pořádku zvládnul, narozdíl ode mne.
Napsala jsem ochranná kouzla na tabuli a vrátila jsem se zpět do své lavici. Harry se na mě celou hodinu nechápavě díval. Byla jsem z něho velmi nervní,ale nebylo jiného řešení, zamrazit ho nepřipadalo v úvahu, jestliže byla hodina.
Stejně jsem dostávala chuť namířit na něj hůlku a křiknout po celé třídě kouzlo: "Petrificus Totalus!"
A už by se na mě nedíval jako na zjevení !
Po hodině jsem se zahanbeně vrátila do NSM a nervózně jsem překračovala z místa na místa, až mi náhle Lenka řekla. "Cordelie. Vím,že tě jistou dobu něco trápí. Mne to můžeš říct, Cordy. Velmi mne to trápí i za tebe. Vím,že jsi zamilovaná,prozradili mi to brýle zamilovanosti ! A hlavu máš plnou strachopůdů, nerozumím oč jde. Ale nepokoušela jsem se ti vkradnout do hlavy, to se nemusíš bát." A nasadila na mne krásný úsměv.
S nechutí jsem ji obešla a odhodlaně jsem se opět vkradla do Sklepení. V půli cesty jsem si řekla,že bych porušila můj slib a nebylo by to fér. A poté mě ještě i napadlo, že ještě v Sklepení není. Ještě bude v učebně,což znamená,že si na něj počkám...
Po deseti minutách jsem se jeho odchodu z učebny dočkala. Jakmile mě viděl, políbil mne i na chodbě a objal mne. Je velmi pozorný a milý. Proto ho miluji. Jsem ráda, že je a, že ho mám.
Jenom jsem si chválila: "Ach Severusi, být ve vašem náručí je velmi nádherný pocit." A jen se mi zahleděl do očí a tím skončil můj den. Celý zbytek dne jsme si hleděli do očí a navečer mě konečně doprovodil do NSM a odprovodila jsem se do postele. Řekla jsem mu poslední: "Dobré a sladké sny, Severusi. Miluji Vás." A zavřela jsem svoje unavené oči.
Dobrou noc,všem.
KONEC ČTVRTÉ ČÁSTI ZAKÁZANÉ LÁSKY
Cordelie Snapeová


 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 ja-a-krecik ja-a-krecik | E-mail | Web | 7. srpna 2011 v 13:57 | Reagovat

ahoj cordy
no ten blog znám.. není CORDY !! Buliska teda trochu znám... ale má ho ráda až od 2. filmu relikvií smrti mno... jako já ne že bych nenáviděla ty co ho mají rádi chvilku ale prostě když se někomu začne líbít až na koonci bude ho mít rád jen pár týdnů mno.. blbý ale jinak moc hezky napsané !! a jinak mi přijde nedůstojné k jeho jménu , fotcce dát růžovou barvu ! když tak černou ne ? :D jinak tvoje záhlaví se mi moc líbí akrát bych tam možná nedávala tu šipku.. ale moc hezké !! a promin že jsem tu pár dní nebyla.. nebyla jsem doma.. :D

ahoj roxy

2 Cordelie Snapeová Cordelie Snapeová | Web | 7. srpna 2011 v 15:15 | Reagovat

Jak to o mě vy dvě můžete posoudit,když ani nevíte co se mi odehrává v hlavě? Tomuhle prostě říkám ikve-tikve ! Protože vy si nedokážete představit,na co myslím.
Nedokáže ze mě vycítit cokoliv já pociťuji. A kdybyste mě znali moc dobře,tak zjistíte,že já počítač nikdy plně nepodporovala a proto jsem si nikdy nezaložila tenhle blog a pokud chcete říct,že když jsem si ho založila tak pozdě, kdy skončilo úplně celý HP,tak to znamená,že jsem ho začla mít ráda od toho dílu? Vážně? Tak to si povídejte někomu jinýmu. Narozdíl od holek,který se chovají stejně jako Dark-Dragon se odtahuji ještě dřív než je poznám,protože já opravdu nemám náladu někoho takového poznat, já jsem narozdíl od takovejch lidí odstupná, jelikož neposuzuju člověka blogem,nebo stylem,nebo vzhledem.
Jsem normální slušný člověk,který nenadává při pohledu na jeho blog. Nazdar, Dark-Dragon,už se tu neshledáme.
PS: Já k Severusovi necpu růžovou ani žádnou jinou barvu než černou,bílou občas modrou nebo červenou a koneckonců je to moje rozhodnutí,takže mi můžeš akorát,víš co;-).
C. M. S.

3 Denise Denise | 7. srpna 2011 v 21:28 | Reagovat

Podle mě je to kapku přehnané..Neber to jako urážku, ale podle mě má Severus Snape nějakou čest a že by se rozplýval jako žába..to se mi teda zrovna nezdá..je to spíše drsňák se skvělým srdcem...Ale to je tvoje věc..

4 ja-a-krecik ja-a-krecik | E-mail | Web | 8. srpna 2011 v 10:08 | Reagovat

[2]: ahoj Cordy
ale já tě chápu... a to že sis ten blog založila teď trochu chápu.. dřív tě to třeba nenapsalo nebo prostě dyt ted je o SS nejvíc obrázků,videí všechno !! takže  fakt se nezlob a ta dark dragon...  nevim co jste si udělali ale dyt je to jedno ne ? ;) tak všechno dobrý ?? snad jo napiš mi na blog ;))

ahoj Roxy

5 Kamila Vennesová Kamila Vennesová | Web | 8. srpna 2011 v 15:31 | Reagovat

Ahoj lidi,
Já teda Seva moc nemusim, ale příběh je faktyšo hezkej, Cordelko. Jak vidím, sešlo se tu dost milovníků Severuse Snapea! Cordy, můžeš si mě tedy dát do těch přátel mezi blogy, jak jsi navrhovala?? Tvoje Kamila Vennesová

6 Týna Týna | Web | 5. listopadu 2011 v 17:02 | Reagovat

Promiň, nemám ve zvyku někoho urážet, ale po přečtení téhle... ty tomu říkáš povídka, jsem fakt nemohla jinak. O gramatických chybách už nemluvím, je to tvá blbost, že ti to nevadí a není ti trapné něco takového zvěřejnit. Stejně tak jako debilní nepsaní čárek v souvětí tam, kde by měly být a ne tam, kde nemají být. Když víš, že jsi na český jazyk úplný losser, tak si to nech alespoň prosím tě obetovat, ano? A pokud jde celkově o povídku... řadím ji mezi ty, které jsou ostudou pro drahou JKR a přijde mi, že si ani neuvědomuješ, jaká je to pro ni neúcta. Kdybych já měla zveřejnit něco tak odporného, raději bych se zbičovala. Krom toho mi nepřijde, že bys byla kdovíjak velká fanynka ságy, když neznáš základní charaktery postav. (Jo a s tím ,,Nagginym'' si mě opravdu pobavila, zlato. XD) To, jakého Severuse v téhle parodii na povídku ukazuješ, je nechutné.

(Chápu, že teď si o mě myslíš, jaká jsem kráva, určitě se budeš stupidně bránit jak v předchozím komentáři a kdovíco ještě holky tvého typu naivního dělají. Je mi to jedno. Alespoň se pobavím. Jo, A JSEŠ VTIPNÁ, když nedokážeš respektovat názory ostatních. Dát k Severusovi růžovou? Sorry, ale to je největší pí*ovina, kterou bys mohla udělat. Každý tebe a tvj blog nebude milovat, zlato.) Adios.

7 sabusanka sabusanka | Web | 26. února 2012 v 17:38 | Reagovat

Máš to opravdu nádherné CORDY :) .. Podle mě tu je úžasný příběh a že se k němu nehodí no a co ? vždyť si to představuješ ty a to může dělat co ty chceš :)) Podle mě je Severus úžasný a neboj prožívám úplně to samý každý den ♥♥♥♥♥

8 Tenebris Tenebris | Web | 2. července 2012 v 20:35 | Reagovat

Promiň, ale tohle je pravý opak Snapea ;) To piš spíš o Lockhartovi ;D

9 Ubauba Ubauba | E-mail | 4. května 2013 v 18:13 | Reagovat

Je to skvělý příběh na skvělém blogu a ráda bych se tě zeptala jestli nechyctáš pokračování, podle mého názoru to nemá zavřený konec, ale je to tvůj příběh a ty se zařiď jak sama budeš chtít.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama