Vítám tě,čaroději :-). Snad jsem tě nevyrušila z hlubokých myšlenek, já vím, je-li zdvořilost,brání to říct! :) (Lunna Lovegood/Lenka Láskorádová) Mimochodem tady najdeš spoustu příběhů ohledně Severuse Snapea, protože ho zoufale miluji,ale to víte,že vím,že tragicky umřel,díky Nagginymu! Velmi mne mrzí,že je mrtev,ale i tak na něj budu vzpomínat, jako na toho nejlepšího učitele Obrany Proti Černé Magii a pro Harryho Nitrobranu ;-). S láskou vaše adminka blogu CORDELIE MOSQUITOVÁ SNAPEOVÁ

Zamilovaný Severus 3

5. srpna 2011 v 19:26 | Cordelie Snapeová |  ♥ Severus Snape♥
Tumblr_lepd8lfdyx1qejnnz_large
Zakázaná láska/3. část

ROZHODNUTO

Nazítří
Můj milovaný Severus si pro mne přišel do NSM. Ovšem neznal heslo, pro to nemohl vstoupit dovnitř,a tak se rozhodl čekat, až vyjdu z portrétu.
Když jsem se přiblížila k portrétu,šeptla jsem: "Mimbulus Mimbletonia." A pustila mě na schodiště.
Tam na mě čekal Severus, který byl zahleděný do země. ROzzářil se mi úsměv. "Severusi,vy tu na mě čekáte?" Šeptla jsem. Jen se na mě podíval a ihned mi dal polibek na čelo. "Děkuji,to je od Vás milé, Severusi." Portrét do NSM bohužel byl dokořán otevřený, což znamená, že veškeré dět,co postávali u portrétu viděli, že jsme jaksi zblížení ! Otevřeli ústa dokořán a nepříjemně na nás zírali.
Nevěnovala jsem jim pozornost a Severus si jich ani nevšminul,ale byl celý nervní, proto jsem se ho zeptala: "Severusi, co je Vám?"
Zastavil naši společnou chůzi. "Navrhnul jsem, že bychom mohli použít druhou možnost.." A opět se zadíval do země. "Ach, Severus. To vás trápí?" Usmívala jsem se.
Jen kývnul hlavou.. Podívala jsem se mu do očí, zvedla mu bradu a řekla mu: "Můj drahý, znám vás velmi dobře, proč mi nepovíte, proč jste takový mrzutý ? Co vás trápí? Jestli vás něco trápí, začne to trápit i mě.." Smutně jsme na něj pohlédla.
"Ne, to je vše co mě trápí, má milovaná, Cordelie." A pohladil mě po tváři.
Byla jsem tak šťastná s ním. Chytla jsem ho za ruku a šli jsme spolu dolů.
Po cestě jsme společně výdali několik dětí,ale Severus tomu až tak nevěnoval pozornost. Oblíbila jsem si jeho způsob ignorace. Netrápit se tím!
Když jsme se zastavili před jeho dveřmi do jeho pracovny v sklepení, spokojeně jsem vkročila do jeho kabinetu. "Tak tady trávíte veškerý svůj čas?" A radostně jsem si povzdychla.
"Ano. Ale vy, má drahá, budete jedna z mých nejmilejších návštěv."
Přišlo mi to od něj velmi milé, přiblížila jsem se k němu, postavila jsem se na špičky a dlouze jsem ho políbila.
"Díky že jste, Severusi." A spokojeně jsem si usedla na jeho velké,pohodlné křeslo.
Jeho ústa se neobvykle tvářili neutrálně, měla jsem ztrach,že se něco stalo. Pohotově jsem pověděla: "Můj drahý. Trápí mne váš pohled. Co se vám přihodilo? Mě můžete říct naprosto všechno."
Zadíval se mi do očí a pohladil mě po tváři svojí velkou studenou rukou. "Cordelie. Mrzí mne, že se neuvidíme velmi,velmi dlouho!"
Zděsila jsem se. "Jak je to jen možné, vy někam cestujete?"
"Ne." Řekl.
"A oč tedy jde?"
"Druhá možnost znamená, že si Vás při hodině nebudu všímat. Znamená to tedy, že se takovým to způsobem nebudeme vůbec shledávat. Velmi mě to trápí. Bojím se,že mne přestanete milovat. Má drahá !"
"Milý Severusi, vás já nepřestanu nikdy milovat." Ujistila jsem ho polibkem.
"Velmi mi budete chybět,ale nenecháme Albuse, přeci, vyhrát!" Objala jsem ho.
Usmál se na mne. "Jste velmi milá, moje drahá. Děkuji,že to berete s větším nadhledem. Když takto reagujete,jako byste mi chyběla už teď !" Zadíval se do prázdných zdí.
Postavila jsem se před stěny. "Severusi. Teď mne poslouchejte! Pokud to vydržíte bez jakýchkoliv podezřelostí,vyhrajeme a naše láska zústane navždy ta silnější. Rozumíte mi? Velmi mi budete chybět taktéž, jenomže vás nechci ranit svými smutnými pohledy a proto si s vámi chci ještě naposledy něco malého říct,abychom to bez sebe vydrželi ! Protože není možné,abychom nevydrželi bez sebe víc jak jeden měsíc, protože to by znamenalo,že nic nepřekonáme. Vzchopte se, můj milý. Miluji vás,nadevše!" A postavila jsem se před něj.
On mne pohladil po tváři. "Dobrá, má milá. Od teď se tedy nebudeme výdat? Toto je naše poslední schůzka? Dobrá. Jen, potřebuji ještě chvíli času. Po té budu odhodlán vás vpustit do školy beze mne."
Vzal si můj obličej do jeho dlaní a políbil mne. Po té jsme se objali a naposledy si řekli pár slov.
Severus řekl: "Má drahá Cordelie, budete mi chybět, jako vzduch,který potřebuji k životu. Věřte mi, navždy vás miluji. Opatrujte se, má drahá. Navždy vás miluji!"
Opakoval mi..
"Já vás také, Severusi. Jste pro mne velmi důležitý a také mi budete velmi velmi chybět! Miluji Vás, Sbohem,můj milovaný!"
Otevřela jsem dveře,vyšla a zavřela je.. Opřela jsem se o ně a začla jsem plakat.
"Ach, budete mi velmi chybět, můj milovaný Severusi." Začla jsem hlasitě plakat.
Nejspíš mne uslyšel,ale rychle jsem odešla na svojí první hodinu Jasnovidectví.
Tím naše rozloučení ukončilo věčné čekání a mrhání časem smutkem.
Bylo mi tak strašně smutno, nemohla jsem uvěřit,že jsem se vůbec dokázala od něj odtrhnout. Není to prakticky možné,když se málem rozplakal. Byl opět zranitelný. Takovým pohledem se na mne díval,ach. Tolik mi chybí.
Zavřela jsem oči a můj tok mých myšlenek přerušila profesorka Trelawneyová. "Na co myslíš,milé děvče?"
"Na Severuse Snapea." Omylem jsem pověděla pravdu, všimla jsem si toho až nakonci mé věty, po té jsme se zvedla a utíkala na Záchodky uplakané Uršuly. Tam jsem se skrčila do rohu a plakala jsem za Severusem.
KONEC / POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ
Cordelie Snapeová
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mickey Jay Mickey Jay | Web | 5. srpna 2011 v 19:38 | Reagovat

Ach, Cordy, drahá Cordy,
Je to jako vždy krásné.
Je to velmi dojemný příběh, ráda bych věděla jak to dopadne, ale nechám se překvapit.
Zase ti povím, že se těším na další pokračování...

S láskou, Mickey Jay

2 Lucy Lucy | 5. srpna 2014 v 15:16 | Reagovat

Milá Cordy tenhle příběh se mi vážně moc líbí a těším se moc na pokračování. Taky se snažím psát příběh s HP tématikou, ale tak krásně jako ty asi psát nikdy nebudu, je to opravdu nádhera.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama