Vítám tě,čaroději :-). Snad jsem tě nevyrušila z hlubokých myšlenek, já vím, je-li zdvořilost,brání to říct! :) (Lunna Lovegood/Lenka Láskorádová) Mimochodem tady najdeš spoustu příběhů ohledně Severuse Snapea, protože ho zoufale miluji,ale to víte,že vím,že tragicky umřel,díky Nagginymu! Velmi mne mrzí,že je mrtev,ale i tak na něj budu vzpomínat, jako na toho nejlepšího učitele Obrany Proti Černé Magii a pro Harryho Nitrobranu ;-). S láskou vaše adminka blogu CORDELIE MOSQUITOVÁ SNAPEOVÁ

Sen se Severusem

3. srpna 2011 v 14:46 | Cordy |  ♥ Severus Snape♥

Můj sen 2.8. 2011(na 3.8. 2011)

Sen se Severusem,
Stáli jsme uprostřed lesa, Severus stál naproti mě, nejspíš půl metru a díval se na mě svými krásnými černými oči.. Já mu pohled opětovala a u srdce mě hřál jakýsi krásný pocit zamilovanosti.
On se na mě díval také trošku zoufale a čím dál víc po něčem toužil.
Měl na sobě obvykle známí dlouhý hábit a já byla obléklá jako obvykle, akorát mi tam bylo 17let a byla jsem o trochu vyšší. (Na vzdálenost od Severusových úst na špičky vysoko ;-) :D)
Rozfoukal se vítr a cítili jsme nepříjemný průvan. Za mnou se objevil houf moskomorů a měla jsem problém je odehnat. Severus si mě k sobě přitáhl a vytasil na ně hůlku, ikdyž mu vysávali duši taktéž jako mě, dokázal je odehnat. Ikdyž s velkou námahavostí a zoufalostí. Měl ztrach v očích, po tom co je odehnal se na mě upřeně zadíval a řekl: "Jsi v pořádku, má drahá?" Jenom jsem kývla a přivřela oči.
Potom jsem je opět dokořán otevřela a Severus si mě tiskl k sobě, zakryl mě v jeho dlouhém hábitě a přemístili jsme se před Bradavice. (Tam,kde měl Sirius svoje doupě a strom)
Byla noc, vysvícený Hrad Bradavice bylo jediné,co nám umožnilo vidět na cestu.
Severus se opět zastavil a zahleděl se mi do očí. Obejmul mě, já jeho, přitiskl jeho ústa na moje čelo a o chvíli jsem se probudila celá vařící, až jsem celá zčervenala. Ten hřejivý pocit u srdce mi pomalu setrvával a já byla velmi šťasná, že se mi zdál sen, a tak krásný se svým drahým,Severusem.

Děkuji Ti,bože, za tak krásný sen! :)

Co vy na to??
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ja-a-krecik ja-a-krecik | E-mail | Web | 3. srpna 2011 v 16:17 | Reagovat

ahoj Cordy, tvůj se je fakt zajímavý ěkdy se mi s ním zdají také sny ale to solu spíš bojujeme proti zlu ještě s Harrym a tak ;) .. jinak pěkně napasané ahoj roxy ;)

2 St3l4 St3l4 | 14. října 2012 v 14:28 | Reagovat

Ahoj, moc hezké, mě se taky někdy zdají takové sny ale vždycky se tam něco zvrtne a objeví se tamm třeba medvídek PÚ. XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama